Misyonumuz

Enstitümüz deneyimli ekibi ile “böbrek ve idrar yoları taşlarının hem medikal hem de endoskopik cerrahi yoluyla tedavisinde geniş kapsamlı bir tedavi planı” sunmaktadır.

Ekibimizde konusunda çok deneyimli endoüroloji uzmanları yanısıra çocuk ve erişkin nefroloji uzmanı,endokrinoloji uzmanı,  radyoloji uzmanı ve diyet uzmanı’da yer almaktadır.

Merkezimizde başvuran tüm hastalarımıza “acil tanı ve 24 saat içinde gerekli tedaviyi” uygulamaktayız. Başvurunuz sonrasında acil olarak tüm tetkikleri yaparak hastamızı yatırmakta ve en modern tedavi yöntemleri ile hızla tedaviyi gerçekleştirmekteyiz.

Sadece taşların acil ve hızlı olarak kapalı yoldan tedavisi ile kalmayıp merkezimizde tüm hastalarımızı çok detaylı bir şekilde inceleyerek taşların yeniden oluşmaması için “ KORUYUCU TEDAVİ” planını en iyi şekilde yapmaktayız.

Bu yaklaşımımız ile hastalarımıza acil servis şartlarında uzun süre kalmayıp ünitemizde gerekli işlemleri hızla uygulayarak  başta şiddetli ağrı olmak üzere şikayetlerinden hızla kurtulmalarını sağlamaktayız.

Ünitemizde mevcut modern tedavi alt yapı sayesinde “çocukluk çağından erişkin hayata” kadar tüm yaş grubundaki hastalara kapalı yoldan ( endoskopik) tedavi imkanı sağlayabilmekteyiz.

Özellikle çocuklar ve risk grubu hastalar olmak üzere tüm hastalarımıza kan ve idrarda yer alan problemleri saptamak amacıyla “metabolik inceleme” yaparak bünyelerinin taş oluşturma potansiyelini değerlendirip gerekli medikal tedavi planını etkili bir şekilde yapmaktayız.

Medikal tedaviye ek olarak ayrı ayrı tüm hastalarımızı konusunda çok deneyimli diyet uzmanı tarafından “ yaşam tarzı ve diyet içeriği “ açısından detaylı olarak değerlendirmekte ve bu konuda gerekli diyet düzenlemesini ve yakın takiplerini gerçekleştirmekteyiz. Her iki faktör de taşların yeniden oluşması ve büyümesi üzerine etkili çok önem taşımaktadır.

Ünitemiz olarak size çok yakınız ve taş hastalığından muzdarip tüm hastalarımızı değerlendirmek, modern tüm tedavi yöntemleri ile tedavi etmek ve yakından takip etmek için bekliyoruz. Hiç bir hasta taşa bağlı şiddetli ağrı ve huzursuzluğu gereksiz yere uzun süre çekmek zorunda ve duruunda değildir.

Amacımız mevcut “en son teknoloji imkanlarını ve önleyici metodları hastalarımıza “en geniş kapsamlı tedavi ve takip imkanlarını” sunarak taş oluşum riskini en alt düzeye indirmek istiyoruz.

Biliyoruz ki “taş hastalığı deneyimli bir ekip tarafından en modern yöntemleri uygulayarak” multidisipliner bir yaklaşım ile tedavi edilmesi gereken bir hastalıktır ve ünitemiz buna hazırdır. Sadece mevcut taşları almayı değil yeni taşların oluşmasını etkili olarak durdurmayı misyon edinmiş bulunmaktayız. Taştan yoksun olmak ve böyle kalmak tüm taş hastalarımızın en doğal hakkıdır.

Biliyoruz ki taş hastalarının % 50 sinde 10 yıl içinde yeniden taş oluşmaktadır.

Ummadık “taş” baş yarmadan sizi ünitemize bekliyoruz...

İletişim

Adres: Eski Londra Asfaltı No: 2, 34180 Bahçelievler/İstanbul


Telefon: 0212 449 1 449


E-mail: bahcelievlerinfo@medicana.com.tr